2/10/2008

Abdest alan Satanist.

Satanistler abdest alır mı? Aslında rutual majinin her türünde abdest benzeri aktiviteler ile karşılaşırız. Örneğin okuduğum bir kaynak şöyle diyor.

Önce In nomine nostre satan deyiniz. Sonra Elerlinizi yıkayın yüzünüzü yıkayın ve kollarınızı da.. Hatta ayaklarınızı bile sonra nostra nomine satan nomine luficer deyin ve rage satan diyerek rutuale hazırlanın..

İlk okuduğunuzda çarpıcı bir abdest görülmektedir. Aslında temizlik imandan gelir sözü de bir hayli doğrudur. Dünya üzerindeki her dinde temizlik önemlidir. Özellikle satanizmde invikasyon öncesi temizlenmek, Vücut kıllarını almak, yıkanmak önemlidir. Bu işlem İslam’ın anladığı abdeste benzeyebilir fakat bu tam olarak İslam abdesti değil temizlenme işlemidir.

Tarih boyu süregelmiş tüm dinler rutual öncesi yıkanmayı tavsiye etmiştir. Tabi pek çok maji kitabı da. Sex aktivitesi sonrası yıkanmak genel temizliktir. Abdest değildir. Ama seks maji yıkanmayı farz kılmaz.

Bu nedenle sizlere temizlenmeyi öneririm. Abdest almayı değil.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

http://hanifgundem.blogspot.com/2009/02/istanbul-vadisinde-satanizm-olu-kadinin.html


lam selam

Geçtigimiz gunlerde bir hastanede korkunc bir olay yasandi.Alınan bilgiye göre, yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması teşhisi ile Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan ve tedavi esnasında hayatını kaybeden 8 çocuk annesi Nahide Sal'ın (48) yakınları, cenazeyi almak üzere hastaneye gitti. İddiaya göre, hastane morgunda cenazeye son kez bakmak isteyen yakınları, Sal'ın bir kolunun (BU KOL sol koldur lütfen okumaya devam edelim ) dirsekten itibaren olmadığını fark etti. Bunun üzerine aile, hastane yetkililerinden bilgi istedi. Bir türlü bilgi alamadıklarını öne süren aile, konuyu yargıya taşıdı.

KOCAELİ BÜROKRASİSİNİN TEPESİNE KADAR SIÇRAYAN SATANİZM MİKROBU hastanelere de sizmis demek

Polise intikal ettirilen olayın ardından hastane morgunda inceleme yapıldı. Yapılan incelemelerde, morg camının tornavida ile açıldığı tespit edildi. Şikayet üzerine olay yerine gelen Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de, olay yerinden parmak izi aldı. Aile, hastane yönetimi hakkında da suç duyurusunda bulundu.

YÜZÜK VEYA BİLEZİK ÇALMAK İSTERSEN KOLU SİYİRİP ALİRSİN.KOLU kesmnin geregi yoktur.

ancak amac baska .New Acropolis gibi satanist siyonist tarikatlarda kadin sol kolu buyu calismalarinda kullanilir.Avuc icine mastarbasyon yapilir menili el yakilir kulleri muska/talisman yaPİMİNDA kullanilir

HDCF UYESI milli mutabakat hukumetinin saglik bakani adayi habip umit sayin (umit emre) hocamizin satanist cinayet tespitleri:

MORG' yazıyor
"Sol bacakta, yüzeyde yeni kesilmiş iki tane pentagram, yani beş kollu yıldız şekli var. Uyluk kemiğinin üstü ile altında bulunuyor. Bunlar da şeytanın işareti olarak biliniyor. Yine sol bacakta, haç işareti bulunan eski bir kesik var. Hemen altında, intihardan önce vücuduna ters olarak kazınmış 'MORG' yazısı tespit edilmiş. En önemli noktalardan birisi de bulunan kesik sayılarının 3, 7 ve 13 gibi asal sayılardan oluşması. Örneğin sağ kolda 3 adet sıyrık, sağ el bileğinde 7 kesik, sol el bileğinde 3 adet kesik görülüyor. Bu sayıların toplamı, 13 sayısına denk geliyor. 13 sayısı da satanistler için anlamı olan kutsal bir sayıdır. Bu sayılar büyü yapmak için, büyü hesapları için kullanılır." Bu arada Lara Falay'ın zaman zaman "Morgain" (NOT:ASLI ; FATA MORGANA DIR ) takma adını kullandığı da öğrenildi.

SATANİST VAFTİZİ:

http://www.sataninturkey.net/content/satanic-baptism-vaftiz

Ebeveyin/Ebeveyinler(cocuga):Umuyoruz onun seytani gorkeminde,Lord Satan ve cehennemin guclerinin ona gulumsemesini,ve onu yasamı boyunca izlemesini,ona SOL EL YOLU(LEFT HAND PATH)'nda kılavuzluk etmesini
Yuksek rahip/rahibe :seytanın adından ve cehennemın guclerınden once,bız kabul edıyoruz senı (cocugun adı) seytanın soyuna.
Orda bulunanlar:SELAMLAR SEYTAN!!

Amdusias dedi ki...

siz irençsiniz kuzum.